4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Reizigers op een pad in een heuvellandschap
inkt en aquarel, 19 x 24 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60