4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Reizigers op een pad in een heuvellandschap
inkt en aquarel, 19 x 24 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60