4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4554
Dirk Johannes van Haaren (1901-1961)

Koe bij een wilg in een polder

paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 45 x 32 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100