4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Mogelijk van de hand van Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)
Landschap met riviertje en oude boom bij een brug. Verso tekening van huizen
tekening, ongesign., 8 x 12 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160