4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4555
Mogelijk van de hand van Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862)

Landschap met riviertje en oude boom bij een brug. Verso tekening van huizen

tekening, ongesign., 8 x 12 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160