4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4556
Sal Meijer (1877-1965)
'Op de heide'
ets, gesign. r.o., niet ingelijst, 23 x 31 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Hamerprijs:
€ 80