4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4557
Alex Boom (1862-1943)

Figuren op een markt, 1900 / Vrolijk gezelschap op straat / Figuren bij een poort

driemaal aquarel, gesign., 20 x 32 cm., 36 x 47 cm. en 26 x 37 cm.

Estimate: € 150 - € 300
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180

Hammer price: € 180