4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4562
Willem van konijnenburg (1868-1943)

Man met ossen

board, niet ingelijst, 27,5 x 27 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70