4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 19e eeuw,
Trekschuit op het water met figuren langs een vaart
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140