4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4561
Hollandse school, 19e eeuw,

Trekschuit op het water met figuren langs een vaart

paneel, 18,5 x 28 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140