4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Matthieu Theeuwes van Ginneken (1811-1888)
paneel, verso gesign., 30 x 26,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240