4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1965)
maroufle, gesign. r.o., 23 x 28 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60