4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4559
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1965)

Boerenerf

maroufle, gesign. r.o., 23 x 28 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60