7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4020
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, ca. 1820.

De rijk gestoken bekroning o.a. met lier en dolfijnen

h. 116 en br. 63 cm

Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700