7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, ca. 1820.
De rijk gestoken bekroning o.a. met lier en dolfijnen
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700