4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4551
Onduidelijk gesign. l.o.

Schepen bij de haven van Scheveningen

doek, gesign. l.o., 45 x 75 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60