4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onduidelijk gesign. l.o.
Schepen bij de haven van Scheveningen
doek, gesign. l.o., 45 x 75 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60