4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Abraham Pietersz. Hulk (1752-1809)
Portret van een jonge vrouw
tekening, verso gesign., herkomst: collection Jan Frederik Bianchi (1878-1963), 23,5 x 18,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280