4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4550
Abraham Pietersz. Hulk (1752-1809)

Portret van een jonge vrouw

tekening, verso gesign., herkomst: collection Jan Frederik Bianchi (1878-1963), 23,5 x 18,5 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280