4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4549
H. Endlich (20e eeuw)

Man bij een huis in de sneeuw

doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 44 x 34 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60