4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4549
H. Endlich (20e eeuw)

Man bij een huis in de sneeuw

doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 44 x 34 cm.

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60

Hammer price: € 60