4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Theodor Koch (1844-1931)
Boerderij aan het water. Hierbij onbekende kunstenaar, twee houtskooltekeningen.
aquarel, gesign., 21 x 16 cm. en tweemaal houtskool, 25 x 15 cm.
Taxatie: € 50 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30