13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3198
Japan, vier Imari porseleinen kommen, 19e/ 20e eeuw,

bestaande uit een paar geribde dekselpotten, een schaal gedecoreerd met draak en een kom met bloemen (enkele randbeschadigingen)

diam. 12,5-28 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar.

[4]

Japan, four Imari porcelain bowls, 19th/ 20th century, comprising a pair of ribbed bowls and covers, dish decorated with dragon and a bowl with flowers (condition: some small damages to the rim, wear as expected)

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140