13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3197
Japan, Arita blauw-wit porseleinen 'VOC' bord, laat 17e eeuw,

beschilderd met het VOC-monogram omgeven door ho-o vogels en bloemen in vakken (beschadigd)

diam. 32 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar.

Japan, Arita blue and white porcelain 'VOC' dish, late 17th century, decorated with the VOC-monogram surrounded by ho-o birds and flowers in cartouches (condition: large chip of ca. 21 x 7.5 cm broken and reglued)

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 2.800
Hamerprijs: € 2.800

Hamerprijs: € 2.800