13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Aziatica (Japan 4000- 4220) (Houtsnedes 4250-4305)
Catalogusnummer: 3248
Japan, geelgegrond porseleinen vaasje, 20e eeuw,

beschilderd met chrysanten op een felle citroengele grond, de onderzijde gesigneerd

h. 15 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar.

Japan, yellow-ground porcelain vase, 20th century, painted with chrysanthemum on a bright lemon-yellow ground, the base signed (condition: in good overall condition)

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50