13e zitting - Donderdag 10 november 10.00 uur: 4000-4305 - Asian artifacts (Japan 4000- 4220) (Woodblock prints 4250-4305)
Catalogue number: 3247
Japan, twee gekleurde porseleinen vaasjes, 20e eeuw,

een met blauwe ondergrond, de ander rood, een beschilderd met hortensia, de ander met hortensia en vissen (kleinste met randchipje)

h. 11-17 cm

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar.

Japan, two polychrome porcelain vases, 20th century, one blue, the other red, one painted with hydrangea, the other with hydrangea and fish (condition: the smallest vase with small rim chip)

Estimate: € 120 - € 150
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160

Hammer price: € 160