4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw
Rivierlandschap met vissers met netten bij een boot
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150