4e zitting - Donderdag 3 november 10.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Eugene Rensburg (1872-1956)
Weiland met bomen. Hierbij tekening, 19e eeuw, rustende geit bij een hek
doek, niet ingelijst, 29 x 38 cm. en tekening, 11 x 17 cm.
Estimate: € 60 - € 100
Current bid: € 60
Hammer Price: € 60