Catalogusnummer: 2129
Frankrijk, gestoken houten en polychroom geschilderd sculptuur voorstellende St. Marcus;

Fraai gestoken mantel. Geheel staande op houten vierkante voet.

h. 125 cm

Taxatie: € 1.200 - € 1.500
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000