Catalogusnummer: 2132
Spanje, palmhouten gestoken sculptuur van Madonna met kind, 16e eeuw

Uitgevoerd met vlak gestoken achterzijde, zilveren kroontje. Op latere ronde voet.

h. 13,5 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220