Catalogusnummer: 2136
Antwerpen, gestoken palmhouten sculptuur 'Maria met kind', 18e eeuw;

Geplaatst in nis met eikenhouten geornamenteerde omlijsting.

h. 10,5 cm, h. incl. lijst 43 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450

Hamerprijs: € 450