Catalogusnummer: 2138
Vlaanderen, gestoken eikenhouten sculptuur voorstellende Maria met kind,circa 1700.

Voorzien van licht blauwe menie. (beschadigingen).

h. 79 cm

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850