Catalogusnummer: 2139
Houten gestoken sculptuur voorstellende Sint Blasius, 18e eeuw;

Uitgevoerd met polychrome schildering. Geplaatst op houten sokkel met handgreep. Hierbij twee gestoken houten sculpturen van heilige figuren.

h. 36 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550