Catalogusnummer: 2285
Frankrijk, ovaal portret miniatuur voorstellende jonge dame, Empire;

Gesigneerd 'Jacques'. In esdoorn houten lijst met verguld bronzen rand.

h. 10 cm, b. 8,5 cm, lijst h. 21,5 cm, b. 18 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300