Catalogusnummer: 2284
Frankrijk, ovaal portretminiatuur van een Royalist, 18e eeuw;

Weergegeven met hermelijnen mantel en gouden ketting met Maltezer kruis. Geschilderd op koper in vergulde lijst.

h. 11,5 cm, b. 8,5 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340