5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4847
Willem Roelofs (1822-1897)

Vissers in een bootje in een gracht bij een kasteel. Verso studietekeningen.

inkttekening, verso gesign. gedateerd 1839 (?), 25 x 30 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200