5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4849
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)

Gezicht op Praag

aquarel, gesign. r.o., tentoonstelling: M/H. Mackenzie, van grachtenpand tot muurhuis, Museum Flehite, Amersfoort, 2009, afb. tentoonstellings catalogus p. 114-115, 29 x 38,5 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320