7e zitting - Vrijdag 4 november 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Spiegel in verguld en groen gelakt houten lijst, Rococo, 18e eeuw,
o.a. met gestoken schelpornamenten, voluten en acanthusbladeren
Taxatie: € 600 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525