5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4880
Heinrich Campendonk (1889-1957)

Amsterdamse gracht potl./papier 1935 43 x 49 cm verkregen van wijlen Loek Brons. Werd geëxposeerd in Cobra museum en museum Schloss Moyland

potlood, gesign. r.o., met initialen, '35, litt: Firmenich 10252, ill. p. 108, tent. Cobra Museum en Schloss Moyland, herk. aangekocht bij Kunsthandel Loek Brons, 43 x 49 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 6.000
Huidig bod: € 5.000
Hamerprijs: € 5.000

Hamerprijs: € 5.000