5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4879
Jo Koster van Hattem (1869-1944)

Interieur van een boerenwoning

doek, gesign. r.o., 1922, 50 x 60 cm.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600