Catalogue number: 4878
Jo Koster van Hattem (1869-1944)

Spelend meisje bij een brug

olieverf op board op doek, gesign. r.o., 1916, 24,5 x 44,5 cm.

Estimate: € 8,000 - € 12,000
Current bid: € 15,000
Hammer Price: € 15,000

Hammer price: € 15,000