14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3441
Tibet, repoussé bronzen figuur van Boeddha, ca. 19e eeuw,

zittende in dhyanasana op een lotustroon, zijn rechterhand in bhumisparsamudra, met lange gedrapeerde deels vergulde gewaden, bodem verzegeld (enkele deukjes)

h. 26 cm

Tibet, repoussé bronze figure of Buddha, ca. 19th century, seated in dhyanasana on a lotus throne, his right hand in bhumisparsamudra, with long draped partially gilt robes, base sealed (condition: some dents, minor wear)

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320