14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3512 - Aziatica - (China)
India, drie houten fragmenten, ca. 19e eeuw,
een fragment gesneden met Ganesha, een met Murugan en een van een mythologisch dier (beschadigingen en defecten
India, three wood fragments, ca. 19th century, one fragment carved with Ganesha, one with Murugan and one of a mythological animal (condition: damage, losses and wear)
Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220