14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3443
India, drie houten fragmenten, ca. 19e eeuw,

een fragment gesneden met Ganesha, een met Murugan en een van een mythologisch dier (beschadigingen en defecten

h. 20-28,5 cm

India, three wood fragments, ca. 19th century, one fragment carved with Ganesha, one with Murugan and one of a mythological animal (condition: damage, losses and wear)

Taxatie: € 80 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220