Catalogusnummer: 7704
Friese staartklok, 19e eeuw,

de beschilderde wijzerplaat met latoenkoperen cijferring en -hoekstukken, voorstellende de personificaties van de seizoenen. Aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast met op de gebogen kap drie verguld gietijzeren beelden. Met drie messing gewichten. Slinger defect

h. 138 cm

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30