14e zitting - Donderdag 10 november 14.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3421
Thailand, verguld bronzen figuur van Boeddha, 18e eeuw,

gezeten in sattvasana op een getrapte troon, zijn handen in bhumisparsamudra en dhyanamudra, zijn gezicht met meditatieve uitdrukking (slijtage)

h. 23 cm

Thailand, gilt bronze figure of Buddha, 18th century, seated in sattvasana on a stepped throne, his hands in bhumisparsamudra and dhyanamudra, his face with meditative expression (condition: wear to gilt, wear due to age as expected)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420