16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - European Sculpture and Decorative arts
Catalogue number: 2365
Italië, paar verguld houten gestoken en deels geschilderde ornamenten, vroeg 19e eeuw;

Voorstellende gespiegelde putti met acanthusbladeren. (beschadigingen).

h. 58 cm, b. 28 cm

Estimate: € 500 - € 800
Current bid: € 1,000
Hammer Price: € 1,000

Hammer price: € 1,000