16e zitting - Dinsdag 15 november 11.00 uur: 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2366
Frankrijk, gestoken albasten sculptuur, 'schone slaapster', 18e eeuw;

Voorstellende een jonge slapende vrouw op dagbed gedragen door putti met guirlande. (beschadigingen).

l. 31 cm, b. 14 cm, h. 17 cm

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 925
Hamerprijs: € 925

Hamerprijs: € 925