5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4894
Isidore van Mens (1890-1985)

'Boerenschuur'

maroufle, gesign. r.o., 30 x 37 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100