Catalogue number: 4895
Jan Bor (1910-1994)

Stilleven

doek, gesign. r.b., 1965, herkomst: familie van de kunstenaar, 70 x 80 cm.

Estimate: € 1,500 - € 2,500
Current bid: € 2,000
Hammer Price: € 2,000

Hammer price: € 2,000