5e zitting - Donderdag 3 november 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4930
Thijs Rinsema (1877-1947)

'Compositie met kippen'

inkt en gouache, gesign. r.o., 35 x 28 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: