Catalogusnummer: 2310
Italië, bruin gepatineerd bronzen sculptuur, circa 1700

Steigerend paard. Naar model van de 'pacing bull' van Giambologna. Op latere rood marmeren sokkel (waarschijnlijk onderdeel kunstkabinet)

h. 9, l. 11, incl sokkel h. 18 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

After Giambologna, probably to be dated circa 1700

Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850

Hamerprijs: € 850