Catalogusnummer: 2311
Fijn gevormd bronzen sculptuur naar model Medici- leeuw te Florence, 18e eeuw,

De leeuw met rechterpoot op bal. Gemonteerd op vuurverguld bronzen voet, tevens 18e eeuw, met rocailles en voluutvormige poten

totale hoogte. 10,5, 14 x 8 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400