Catalogusnummer: 2308
Zwart gepatineerd bronzen 'Grand Tour' sculptuur, 19e eeuw;

Centaur (naar de klassieke zgn 'Young Furietti Centaur' Villa Hadrianus, Tivoli). Op latere zwart stenen voet

h. 18,5 x 14, voet 16 x 10 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525

Hamerprijs: € 525