Catalogusnummer: 2307
Mogelijk Italië, bruin gepatineerd bronzen olielamp, 18e eeuw,,

in vorm van dolfijn bereden door zeemeermin. De bek van de dolfijn als reservoir voor de olie en de lont. Gemonteerd op latere groen marmeren voet

h. 17,5, .l. 14, voet l. 16 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 600 - € 900
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900

Hamerprijs: € 900