Catalogusnummer: 2304
Carl Kouba (1865-1922), gepatineerd en deels vuurverguld bronzen 'risque' sculptuur getiteld 'A Treasure-Seeker', ca. 1900;

Uitgevoerd met mantel waarop figuur van spittende jongeman. Daaronder een sculptuur van liggende naakte jonge vrouw. Aan de zijkant gesigneerd C. Kauba, voorzijde met titel plaatje.

h. 19 cm, b. 14 cm, d. 6 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250