18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Fred Carasso (1899-1969), bruin gepatineerd bronzen sculptuur; 1966;
Hurkend vrouwlijk naakt. Gesigneerd F. Carasso '66 op achterzijde
Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum
Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 1,500
Hammer Price: € 1,500