18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2636
Mari Andriesse (1897-1979), zwart gepatineerd bronzen sculptuur;

Drie muzikanten. Gesigneerd met monogram MA op achterzijde

h. 13, br 12 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400