18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Charlotte Van Pallandt (1898-1997) , zwart gepatineerd bronzen sculptuur; Meisje met hert. Gesigneerd Pallandt
Meisje met hert. Gesigneerd Pallandt
Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum
Estimate: € 800 - € 1,200
Current bid: € 900
Hammer Price: € 900