18e zitting - Dinsdag 15 november 19.00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Catalogue number: 2637
Charlotte Van Pallandt (1898-1997) , zwart gepatineerd bronzen sculptuur; Meisje met hert. Gesigneerd Pallandt

Meisje met hert. Gesigneerd Pallandt

h. 19, 8 x 9 cm.

Provenance: Collectie bronzen sculpturen uit particulier bezit uit Bussum

Estimate: € 800 - € 1,200
Current bid: € 900
Hammer Price: € 900

Hammer price: € 900